Zwierzyniec24.pl na Facebook

LAF 2014

 

15. Letnia Akademia Filmowa
w Zwierzyńcu

8-17 sierpnia 2014

Szczegóły na stronie: www.laf.net.pl

Aktualności

"Agroturystyka jako nowa, perspektywa dla rolników" - bezpłatne szkolenie

pic_small_2.jpg

W połowie listopada w Zwierzynieckim Ośrodku Kultury i Rekreacji odbędzie się bezpłatne szkolenie na temat działalności agroturystycznej i turystycznej na terenach wiejskich. Ze szkolenia, bezpłatnie, mogą skorzystać mieszkańcy miasta i gminy Zwierzyniec.

Szkolenie odbędzie się z myślą o osobach, chcących rozpocząć działalność turystyczną lub już rozpoczynają. Szkolenie odbywające się pod hasłem "Agroturystyka jako nowa, perspektywa dla rolników", ma na celu przekazanie zainteresowanym m.in.: co to jest agroturystyka i kto ją może prowadzić, czym różni się działalność agroturystyczna od zwykłej działalności gospodarczej, a także jaka jest rola promocji i marketingu w prowadzeniu usług turystycznych oraz jak pozyskiwać na ten cel środki z funduszy unijnych.


Szkolenie, organizowane przez Lokalną Grupę Działania "Nasze Roztocze" poprowadzi Zygmunt Klimczuk z Wiejskiej Bazy Noclegowej przy Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej.

Zgłoszenia chętnych są przyjmowane do 9 listopada między 7.30 a 15.30 w biurze LGD przy ul. Peowiaków 92 w Zamościu lub telefonicznie pod numerem: 84 639 29 66. Szczegółowe informacje można też znaleźć na stronie: www.lgdnaszeroztocze.pl.

 


Powrót

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Zaloguj się by dodać komentarz !

Copyrights © 2010 . zwierzyniec24.pl