Zwierzyniec24.pl na Facebook

LAF 2014

 

15. Letnia Akademia Filmowa
w Zwierzyńcu

8-17 sierpnia 2014

Szczegóły na stronie: www.laf.net.pl

Aktualności

Horror na Roztoczu

horrornaroztoczu.jpg
sonda_slider_hnr.jpg
fobia.jpg

Tylko do 12 marca trwa nietypowe przedsięwzięcie – akcja tworzenia oraz przedsprzedaży książki o tytule „Horror na Roztoczu 2: Insomnia”. To druga część projektu, który zdołał już zmrozić krew w żyłach nie jednemu mieszkańcowi Roztocza.

 

Tym razem w zbiorze znajdziemy 15 opowiadań grozy, inspirowanych snami, których akcja dzieje się między innymi w Zamościu, Hrubieszowie, Tomaszowie Lubelskim, Werbkowicach, Alfredówce i nie tylko.

 

Do 11 lutego każdy czytelnik może jeszcze wziąć udział w sondzie, w której wybierane są miejscowości do opowiadań grozy (https://www.facebook.com/events/1617893391776875/ )

 

Twórcą inicjatywy jest Łukasz Kiełbasa, mieszkaniec Zamościa (pochodzący z Werbkowic).

 

W drugiej części publikacji w projekcie bierze udział 12 pisarzy (w tym inicjator projektu) i jedna ilustratorka zajmująca się kompletną oprawą wizualną projektu.

 

Autorzy opowiadań:

Dagmara Adwentowska, Sylwia Błach, Piotr Borowiec, Piotr Ferens, Artur Jastrzębowski, Renata Kiszczak, Marta Krajewska, Edward Mara, Leszek Siemiński, Juliusz Wojciechowicz, Marek Zychla i Łukasz Kiełbasa

 

Ilustratorzy:

Asia Jedlińska

 

Więcej informacji na www.horrornaroztoczu.pl oraz na www.polakpotrafi.pl/horror-na-roztoczu-2

 

Projekt został już częściowo sfinansowany z pieniędzy twórców, ale inicjator projektu zapowiada:

„Nasz cel jest niewielki. Zbieramy na wydruk publikacji. Wystarczy, że nieco ponad 200 osób zainteresuje się pomysłem i kupi po jednym egzemplarzu drugiego tomu, a cały projekt zostanie szczęśliwie ufundowany.

 

Wtedy będziemy mieli zielone światło do rozpoczęcia prac nad trzecim i zarazem już ostatnim tomem Horroru na Roztoczu”

 

Jak próbują zachęcić do zakupu książki autorzy?

 

Istnieje możliwość umieszczenia akcji w Twojej miejscowości (na podstawie sondy internetowej). Możesz też pojawić się w książce jako Ambasador Honorowy projektu, wraz z opisem i zdjęciem.

Tym razem autorzy postanowili także posunąć się dalej i umożliwić czytelnikom osobiste dostarczenie książki, umówienie się na pizzę i porozmawianie o projekcie, a nawet wspólne (z czytelnikami) stworzenie opowiadania do kolejnej książki.

A to tylko niektóre z nagród, które oferują autorzy projektu w ramach akcji promocyjnej. Są także unikalne kalendarze, długopisy.

 

Więcej informacji na www.horrornaroztoczu.pl oraz na www.polakpotrafi.pl/horror-na-roztoczu-2

 

Projekt zapowiada się bardzo obiecująco, dlatego serdecznie polecamy zapoznanie się oraz udział. My już zakupiliśmy nasze egzemplarze.

Nabyć książkę oraz zdobyć więcej informacji można na:

 

www.horrornaroztoczu.pl i na www.polakpotrafi.pl/horror-na-roztoczu-2


Powrót

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Zaloguj się by dodać komentarz !

Copyrights © 2010 . zwierzyniec24.pl