Zwierzyniec24.pl na Facebook

LAF 2014

 

15. Letnia Akademia Filmowa
w Zwierzyńcu

8-17 sierpnia 2014

Szczegóły na stronie: www.laf.net.pl

Aktualności

Konkurs Sigma Kwadrat

bez-nazwy-1.jpg

Rozpoczyna się czwarta edycja Lubelskiego Konkursu Statystyczno-Demograficznego Sigma Kwadrat. Konkurs, po raz kolejny dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego, przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa lubelskiego.

 

Zmagania konkursowe są doskonałą okazją, aby przy okazji rywalizacji o atrakcyjne nagrody (w tym roku są to m.in. tablety, aparaty cyfrowe i multimedialne kursy językowe) przybliżyć młodzieży zagadnienia związane z praktycznym wykorzystaniem statystyki i demografii, pozwalają również rozwijać zainteresowania uczniów dotyczące procesów ekonomicznych zachodzących w gospodarce.

 

Warto przypomnieć, że w poprzedniej edycji konkursu zwyciężyli uczniowie reprezentujący I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Na podium znalazły się również zespoły z III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu i Zespołu Szkół Nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim.

 

Wszelkie informacje o IV Lubelskim Konkursie Statystyczno-Demograficznym, szczegółowy regulamin oraz zadania pierwszego etapu można znaleźć na stronie internetowej konkursu dostępnej pod adresem http://sigma.wszia.edu.pl

 

Organizatorami rozgrywki konkursowej są Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, Polskie Towarzystwo Statystyczne Oddział w Lublinie oraz Urząd Statystyczny w Lublinie.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.


Powrót

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Zaloguj się by dodać komentarz !

Copyrights © 2010 . zwierzyniec24.pl