Zwierzyniec24.pl na Facebook

LAF 2014

 

15. Letnia Akademia Filmowa
w Zwierzyńcu

8-17 sierpnia 2014

Szczegóły na stronie: www.laf.net.pl

Aktualności

Plakat LAF I miejsce w konkursie „PlakatOn”

lafa.jpg

Plakat promujący w Zwierzyńcu Letnią Akademię Filmową w konkursie na najlepszy plakat kulturalny „PlakatOn” zajął pierwsze miejsce. 1 marca odbyło się uroczyste wręczenie nagród w plebiscycie organizowanym przez Kurier Lubelski w Akademickim Centrum Kultury „Chatka Żaka” w Lublinie.

Plakat autorstwa Wiesława Zięby, reklamująca ubiegłoroczną 12 edycję LAF zdobył uznanie jury, dzięki swej prostacie i oryginalności oraz temu, iż idealnie odzwierciedlał charakter zwierzynieckiej akademii.

W skład jury wchodzili: Artur Popek z Instytutu Sztuk Pięknych Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Ewa Jabłońska – dyrektor ACK „Chatka Żaka”, Karol Karwowski i Ewa Jeziorska-Karwowska z Lubelskiej Szkoły Sztuki i Projektowania im. S.Wyspiańskiego, Sylwia Hejno z Kuriera Lubelskiego i Grzegorz Nowicki jako przedstawiciel studentów.

W drugiej edycji konkursu „PlakatOn” po raz pierwszy swoją nagrodę przyznali również internauci. Im najbardziej spodobała się „Teatralność” Sławomira Księżniaka.

Tę i inne prace będzie można od marca oglądać na pokonkursowej wystawie w lubelskiej „Chatce żaka”.

Głównym organizatorem LAF jest: Stowarzyszenie Filmowe CinéEuropa, a wśród współorganizatorów są m.in.: Zwierzyniecki Ośrodek Kultury i Rekreacji oraz Urząd Miasta i Gminy w Zwierzyńcu.

 


Powrót

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Zaloguj się by dodać komentarz !

Copyrights © 2010 . zwierzyniec24.pl