Zwierzyniec24.pl na Facebook

LAF 2014

 

15. Letnia Akademia Filmowa
w Zwierzyńcu

8-17 sierpnia 2014

Szczegóły na stronie: www.laf.net.pl

Aktualności

Umowy na OZE

zwierzyniec_a1.jpg

W poniedziałek 23 maja rozpoczyna się podpisywanie umów z mieszkańcami, chcącymi skorzystać z unijnych dotacji na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych. Chętni mogą zgłaszać się do pokoju nr 3 miejscowego urzędu między 7.00 a 15.00.

Ustalono, że pierwszego dnia do zgłoszenia się zostają zaproszeni mieszkańcy Guciowa, Kosobud, Obroczy i Soch. We wtorek powinni się zgłosić osoby zainteresowane z Topólczy, Turzyńca, Bagna, Wywłoczki i Żurawnicy. Osoby, które chcą korzystać z ekologicznych instalacji w Zwierzyńcu mają na podpisanie dokumentów dwa dni - środę 25 i piątek 27 maja.

Z planowanymi kosztami udziału w projekcie i najnowszymi przepisami, dotyczącymi OZE można zapoznać się na stronie: www.zwierzyniec.info.pl.

W mieście i gminie Zwierzyniec z unijnych dotacji na panele fotowoltaiczne chce skorzystać około 200 mieszkańców. Po sprawdzeniu przez ekspertów miejsc, w których mają być montowane instalacje, zostaną przygotowane modelowe projekty, dostosowane do mocy zestawów fotowoltaicznych i oczekiwań wnioskodawców. Zostanie również opracowany wniosek o przyznanie dotacji.

W zależności od rodzaju instalacji i miejsca montażu, dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego może wynieść od ponad 60 do 85 procent kosztów netto inwestycji. Jeśli gmina otrzyma dotację projekt powinien zostać zrealizowany najpóźniej do 31 października 2018 rok.


Powrót

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Zaloguj się by dodać komentarz !

Copyrights © 2010 . zwierzyniec24.pl