Zwierzyniec24.pl na Facebook

Artykuły

dsc_0905.jpg

Każda Młoda Para marzy o tym, by dzień ich ślubu był wydarzeniem uroczystym i wyjątkowym. Szukając sposobu na osiągnięcie takiego właśnie efektu powinniśmy zacząć od wyboru odpowiedniego miejsca, w którym odbędzie się ceremonia, jak również przyjęcie. Powinno ono pasować do zakochanych i zadowalać niemalże wszystkich gości, mających pojawić się na uroczystości. Zaznaczmy, że miejsce ślubu nie może wiązać się ze zbyt ekstremalnymi przeżyciami, bowiem trzeba mieć na uwadze to, że nie każdy będzie chciał w nich uczestniczyć (a przecież goście weselni to bardzo istotny „element” tegoż wydarzenia – uszanujmy ich różnorodne gusty i ujednolićmy nasze pomysły, wyciągając z nich najbardziej uniwersalną wersję). Znakomitym pomysłem będzie więc zdecydowanie się na nieco odstępujące od tradycyjnych rozwiązanie, jednak utrzymane w konwencji i pewnej ogólno przyjętej stylistyce.


kosciol.jpg

Mamy dla Państwa propozycję która idealnie sprawdzi się o każdej porze roku. Jest nią zorganizowanie ślubu w zjawiskowo pięknym Zwierzyńcu. Okoliczności przyrody tego miejsca pozostawiają przyszłym małżonkom ogromne pole do popisu – plaże, lasy, zalewy, kąpieliska, zabytki, pomniki przyrody, parki, itd. Zaczynając od organizacji ceremonii ślubnej warto zdecydować się na wypowiedzenie sakramentalnego „tak” w zabytkowym „Kościółku na Wodzie” bądź przydrożnym, drewnianym kościele o bogatej historii. Tego rodzaju miejsca mają niesamowity urok i magię, której nie odnajdziemy w żadnej nowoczesnej świątyni. Innym rozwiązaniem jest romantyczny ślub na świeżym powietrzu (plaża, las, a nawet łąka). Z powodzeniem znajdziemy urzędnika, bądź kapłana, który zgodzi się na to niezwykłe rozwiązanie. Oczywiście, jest to nieco droższa i bardziej skomplikowana wersja tradycyjnego rozwiązania, która wymaga czasu, wysiłku i zaangażowania, jednak czego nie robi się, by urozmaicić i wzbogacić najważniejszego dnia w naszym życiu.


Kolejna kwestia jest przyjęcie weselne - zorganizowanie go właśnie w Zwierzyńcu, stanie się jedną z najlepszych decyzji, jaką kiedykolwiek podjęliśmy. Otóż w tym regionie funkcjonuje świetnie zorganizowane zaplecze noclegowo – gastronomiczne, obfitujące w liczne urokliwe pensjonaty, apartamenty i hoteliki, w których odbyć może się nawet i kilkudniowe wesele. Profesjonalna obsługa, wyśmienite regionalne jedzenie (naturalne produkty), pokoje dla gości weselnych, współpracujące z pensjonatami zespoły muzyczne, to tylko namiastka oferty z jaką spotkamy się w Zwierzyńcu. Nie sposób nie wspomnieć również o innych atrakcjach – Młodzi mogą wynająć (dla siebie oraz dla weselników) bryczki, którymi przejadą ze ślubu na przyjecie, a nawet zorganizować romantyczny przelot samolotem nad przepięknym Roztoczem. Polecamy również przeżyć tutaj kilka swych pierwszych dni małżeństwa (swego rodzaju podróż poślubna), wędrując tutejszymi szlakami turystycznymi, poznając tradycję i historię Zwierzyńca, oddając się sportom wodnym (spływy kajakowe, itd.), relaksowi na plaży, w parkach krajobrazowych, oraz wielu innych miejscach tejże malowniczej krainy.

 

 

Copyrights © 2010 . zwierzyniec24.pl