Zwierzyniec24.pl na Facebook

LAF 2014

 

15. Letnia Akademia Filmowa
w Zwierzyńcu

8-17 sierpnia 2014

Szczegóły na stronie: www.laf.net.pl

Polityka prywatności

Szanujemy prawo do prywatność każdej osoby korzystającej z serwisu internetowego zwierzyniec24.pl

 

Rejestracja / Konto użytkownika

Korzystanie z niektórych komponentów naszego serwisu wymaga rejestracji użytkownika.

W formularzu rejestracyjnym, należy podać ogólne dane, które mają służyć jedynie celom (między innymi statystycznym) ułatwiającym nam formułowanie odpowiedniej oferty dla użytkownika serwisu zwierzyniec24.pl. Informacje przekazane w formularzu umożliwiają nam jedynie bezpośrednie skontaktowanie się z użytkownikiem, np. adres e-mail. Zarejestrowany, indywidualny użytkownik pozostaje dla nas anonimowy tak długo aż sam zadecyduje inaczej.

Wyrażenie zgody przez użytkownika na przetwarzanie jego danych osobowych dla celów marketingowych jest dobrowolne. Według prawa każdemu użytkownikowi przysługuje prawo do wyglądu i poprawienia swoich danych osobowych.

Generalnie, dopuszczalne jest korzystanie ze strony internetowej zwierzyniec24.pl bez potrzeby podawania swoich danych osobowych.

Dane każdego użytkownika, korzystającego z serwisu internetowego zwierzyniec24.pl, są przechowywane na naszych serwerach.

Ogólna charakterystyka użytkownika serwisu zwierzyniec24.pl jest dokonywana przez pliki tekstowe „cookies”, zapisywane przez serwer na urządzeniu końcowym osoby korzystającej z serwisu.

 

Pamiętaj!

  • Po zakończonej pracy na swoim koncie wyloguj się.

  • Nie udostępniaj innym osobom hasła do swojego profilu ponieważ mogą działać na Twoją niekorzyść.

  • Twoje konto należy tylko do Ciebie i tylko Ty możesz zapraszać inne osoby do jego redagowania jak i odwiedzania.

 

Copyrights © 2010 . zwierzyniec24.pl